Nie jesteś sam

Projekt pn.: „Nie jesteś sam” współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Wojewódzctwa Małopolskiego oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego

Założeniem projektu jest nieograniczony dostęp osób niepełnosprawnych do bezpłatnej, profesjonalnej pomocy, poprawiającej jakość i komfort ich życia .

OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 19 lipca 2021 r. – 15 grudnia 2021 r.

CEL PROJEKTU: Celem projektu jest udzielanie szeroko pojętego poradnictwa ogólno - społeczno i specjalistycznych porad prawnych, psychologicznych oraz udzielanie informacji na temat przysługujących uprawnień, dostępnych usług, sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy technicznej dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów oraz członków rodzin.

BENEFICJENCI PROJEKTU: Osoby z różnymi niepełnosprawnościami ze wszystkich powiatów województwa małopolskiego.

JAK UZYSKAĆ WSPARCIE:
W celu uzyskania wsparcia należy z kontaktować się z naszym biurem za pomocą jednej z poniższych metod:
Telefonicznie pod numerem: +48-739-556-004
Mailowo pod adresem: biuro@stowarzyszeniesowa.org.pl
Lub za pomocą przygotowanej aplikacji webowej: https://stowarzyszeniesowa.org.pl/wsparcie/

ZASIĘG TERYTORIALNY: Województwo małopolskie.